Tag KMZB
Rozmiar czcionki
- Sądeczanie chętnie informują policjantów o zagrożeniach w ich najbliżej okolicy za pośrednictwem KMZB Mieszkańcy Sądecczyzny w pierwszym półroczu 2024 roku nanieśli na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa ponad 2,3 tys. zagrożeń. Dzięki takim informacjom sądeccy policjanci mogą skuteczniej dbać o bezpieczeństwo i szybciej reagować na zaistniałe zagrożenia.
- Sądeczanie dbają o bezpieczeństwo w swojej okolicy korzystając z KMZB Sądecka Policja podsumowała funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w pierwszym kwartale 2024 roku. Za pośrednictwem tej interaktywnej platformy mieszkańcy regionu przekazali funkcjonariuszom 1047 sygnałów o miejscach, w których może dochodzić do naruszeń przepisów. Ponad połowa zgłoszeń została potwierdzona.
- Mieszkańcy Sądecczyzny chętnie korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest bezpłatną aplikacją dzięki, której mieszańcy już od ponad 6 lat mogą dzielić się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. Sądeczanie chętnie z niej korzystają, a każde naniesione na mapę zagrożenie jest weryfikowane przez funkcjonariuszy, co z pewnością przyczynia się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. W pierwszym kwartale 2023 roku sądeczanie nanieśli na Mapę ponad 980 zgłoszeń.
- Wysoka aktywność sądeczan w trosce o bezpieczeństwo. W 2022 roku nanieśli na KMZB ponad 4 tys. zgłoszeń Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa cieszy się na Sądecczyźnie niesłabnącą popularnością. Za pomocą tej interaktywnej platformy z roku na rok mieszkańcy regionu coraz chętniej dzielą się z policjantami spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w ich najbliższym otoczeniu. W 2022 roku nanieśli na mapę łącznie 4115 zgłoszeń, z których 58,3% zostało potwierdzonych przez funkcjonariuszy.
- Sądeczanie od 6 lat korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nanieśli już 15 tysięcy zagrożeń Dzięki niej mamy większy wpływ na bezpieczeństwo w naszym najbliższym otoczeniu. Mowa o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, która już od 6 lat skutecznie ułatwia kontakt obywateli z Policją. W tym czasie mieszkańcy Sądecczyzny chętnie dzielili się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższej okolicy, nanosząc na mapę 15 tysięcy zgłoszeń, z czego 54% zostało potwierdzonych przez policjantów.
- Sądeczanie aktywnie korzystają z KMZB. W pierwszym półroczu 2022 roku nanieśli na mapę ponad 1600 zagrożeń Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie komunikacji ułatwiające mieszkańcom kontakt z Policją. Platforma działa już od ponad 5 lat, a sądeczanie nadal chętnie dzielą się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. W pierwszym półroczu 2022 roku mieszkańcy Sądecczyzny nanieśli na mapę ponad 1661 zgłoszeń, z czego ponad 58% zostało potwierdzonych przez policjantów.
- Mieszkańcy Sądecczyzny chętnie korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest bezpłatną aplikacją dzięki, której mieszańcy już od ponad 5 lat mogą dzielić się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. Sądeczanie chętnie z niej korzystają, a każde naniesione na mapę zagrożenie jest weryfikowane przez funkcjonariuszy, co z pewnością przyczynia się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. W pierwszym kwartale 2022 roku sądeczanie nanieśli na Mapę ponad 740 zgłoszeń.
- Sądeczanie aktywnie korzystają z KMZB. W 2021 roku nanieśli na mapę ponad 3 tys. zagrożeń Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie komunikacji ułatwiające mieszkańcom kontakt z Policją. Platforma działa już od ponad 5 lat, a sądeczanie nadal chętnie dzielą się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. W 2021 roku mieszkańcy Sądecczyzny nanieśli na mapę 3146 zgłoszeń, z czego blisko 55% zostało potwierdzonych przez policjantów.
- Sądeczanie nanieśli na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa już ponad 10 tys. zagrożeń Mieszkańcy Sądecczyzny chętnie dzielą się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. Wykorzystując do tego celu Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, w pierwszym półroczu 2021 roku nanieśli 1448 zagrożeń, z których potwierdziło się ponad 54%. Od początku funkcjonowania aplikacji sądeczanie zaznaczyli na mapie już ponad 10 tys. zagrożeń, z których każde zostało zweryfikowane przez policjantów.
- Sądeczanie chętnie korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to bezpłatna aplikacja dzięki, której mieszańcy już od ponad 4 lat dzielą się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. Sądeczanie chętnie z niej korzystają, a każde naniesione na mapę zagrożenie jest weryfikowane przez policjantów, co z pewnością przyczynia się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. W pierwszym kwartale 2021 roku sądeczanie nanieśli na Mapę ponad 600 zgłoszeń.
- Ponad 1 mln 800 tys. zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa W miniony weekend na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przekroczono liczbę 1 mln 800 tys. naniesionych zgłoszeń.
- Blisko 5 lat funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podsumowanie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie, którego głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców w rejonie ich zamieszkania. Aplikacja pozwala w prosty i przede wszystkim anonimowy sposób przekazać Policji informacje o zagrożeniach w wybranych kategoriach, które w ich subiektywnym odczuciu negatywnie wpływają na poczucie bezpieczeństwa.