AKTUALNOŚCI

Zabierz serce w drogę - jedź bezpiecznie

Data publikacji 12.02.2021

W niedzielę Walentynki – Święto Zakochanych, corocznie obchodzone 14 lutego. To idealny czas, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to też odpowiedzialność za siebie i drugiego człowieka.

O tym, że miłość ma ogromną siłę i moc, chyba nikogo przekonywać nie trzeba. Miłość to również troska o bezpieczeństwo swoje i innych.

Jedź bezpiecznie, przestrzegaj przepisów, dostosuj prędkość do warunków panujących na drodze, zwracaj uwagę na innych uczestników ruchu drogowego. Twoja kultura osobista tworzy kulturę jazdy i bezpieczeństwa na drodze.

Przypominamy, że obecna pora roku oraz wyjątkowo trudne warunki na drogach, potęgują zagrożenie bezpieczeństwa m.in. pieszych w ruchu drogowym. Kierując pojazdem obserwuj drogę i jej otoczenie. Zbliżając się do przejścia dla pieszych zachowaj szczególną ostrożność i ustąp pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

Ten szczególny czas jest dobrą okazją, by zaapelować o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozwagę i życzliwość na drodze.

Kolejny raz firma Screen Network S.A. włącza się w promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Od 12 do 14 lutego 2021 roku, na swoich ekranach znajdujących się na terenie kraju, wyemituje spot przypominający kierującym o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

Z miłością zabierz serce w drogę – jedź bezpiecznie.

Źródło: Biuro Ruchu Drogowego KGP

Opis filmu: spot

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.13 MB)

Pliki do pobrania

  • 25 KB
    deskrypcja do spotu
Powrót na górę strony