Policjanci z Grybowa zwyciężyli w turnieju piłki siatkowej
Drużyna funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Grybowie z powodzeniem wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej w Ptaszkowej. Nasz zespół po zaciętej walce zajął pierwsze miejsce na podium.
W ramach Jubileuszowej 25. Majówki pod Jaworzem 22 maja br. w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ptaszkowej zorganizowano cykliczny Turniej Piłki Siatkowej. Wśród 8 zespołów, które stanęły do walki o puchar, po zaciętej walce najlepsi okazali się reprezentanci Komisariatu Policji w Grybowie.
Serdecznie gratulujemy.