AKTUALNOŚCI

Grybowski policjant-kickboxer wywalczył srebrny medal na mistrzostwach Polski

Data publikacji 26.09.2023

Udział w Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu grybowski policjant, st. sierż. Sławomir Motyka może zaliczyć do udanych. Reprezentant Polskiej Policji przywiózł z zawodów srebrny medal, a jego drużyna zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

W dniach 22-24 września br. w Żyrardowie odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. W rywalizacji wzięło udział około 200 zawodników i zawodniczek reprezentujących m.in. Policję, Wojsko Polskie, Straż Pożarną, Straż Graniczną, Służbę Więzienną i Służbę Ochrony Państwa. Wśród nich był również st. sierż. Sławomir Motyka, który na co dzień służy w Komisariacie Policji w Grybowie. Policjant-kickboxer zaprezentował bardzo dobrą formę i w kategorii kick-light / senior do 69 kg wywalczył srebrny medal, zajmując II miejsce. Grybowski funkcjonariusz swoimi osiągnięciami wsparł reprezentację Polskiej Policji, która zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych udanych startów!