AKTUALNOŚCI

Śmiertelny wypadek drogowy w Nowym Sączu

Data publikacji 25.05.2023

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj w Nowym Sączu na ul. Barskiej. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, kierujący renault zmarł w szpitalu. Policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Dzisiaj, tj. 25 maja br., około godz. 5:40 na ul. Barskiej w Nowym Sączu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 56-letni sądeczanin został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.

Na miejscu zdarzenia policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Niestety za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

Powrót na górę strony