AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski Turniej BRD i Motoryzacyjny – zgłoszenia i terminy eliminacji powiatowych

Data publikacji 13.03.2023

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym oraz Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Terminy Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu Miasta Nowego Sącza i Powiatu nowosądeckiego:

  • 19 kwietnia 2023 roku /środa/ GRUPA I (rocznik 2011 i młodsi),
  • 20 kwietnia 2023 roku /czwartek/ GRUPA II oraz GRUPA III.

Termin Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Nowego Sącza i Powiatu nowosądeckiego:

  • 21 kwietnia 2023 roku /piątek/.

Z uwagi na konieczność ubezpieczenia uczestników turnieju zgłoszenia drużyn przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 14 kwietnia 2023 r. do godz. 12.00, pod numerem faksu 47 833 42 63 lub e-mail: sekretariat.wrd@nowy-sacz.policja.gov.pl. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą przyjmowane. Informacje na temat zgłoszeń udzielane są w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu, nr tel. 47 833 42 61.

Eliminacje powiatowe zostaną przeprowadzone w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego, przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu. Rejestracja drużyn w każdym dniu turniejów w godzinach 8.00. do 9.00.

Przypominamy o obowiązku posiadania ze sobą wszystkich dokumentów określonych w regulaminie, zachęcamy do przeprowadzenia eliminacji klasowych lub szkolnych, a także prosimy o uważną lekturę aktualnych regulaminów:

Regulamin Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Regulamin Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Więcej informacji na stronie Polskiego Związku Motorowego:

https://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje.

Powrót na górę strony