AKTUALNOŚCI

Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas VIII Biegu Mikołajów

Data publikacji 05.12.2022

Wczoraj na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój po raz ósmy zorganizowano charytatywny Bieg Mikołajów. W czasie tego wydarzenia sądeccy policjanci zabezpieczali trasę biegu, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny.

4 grudnia br. w Piwnicznej-Zdroju Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” zorganizowało VIII Bieg Mikołajów, w ramach którego odbył się bieg na dystansie 10 km, a także 8-kilometrowy marsz nordic walking. Jak co roku impreza cieszyła się zainteresowaniem zarówno wśród biegaczy z Sądecczyzny, jak i innych regionów kraju, a nawet zagranicy. Zgromadzone podczas tego sportowego wydarzenia środki finansowe zostaną przeznaczone dla podopiecznych stowarzyszenia „Nasz Dom”.

Bieg Mikołajów odbywał się przy ograniczonym ruchu na drogach miasta i gminy Piwniczna-Zdrój oraz słowackiego Mniszka nad Popradem. Przez kilka godzin sądeccy policjanci, głównie z drogówki oraz piwniczańskiego komisariatu, zabezpieczali trasę biegu i marszu nordic walking, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny. Podczas wydarzenia nie odnotowano naruszeń przepisów prawa ani żadnych zdarzeń z udziałem uczestników imprezy.

  • fragment dachu radiowozu z włączoną lampą błyskową, w tle biegacze
  • policyjny radiowóz na trasie biegu, obok jeden z uczestników w czapce mikołaja na głowie
  • policyjny radiowóz na trasie marszu nordic walking, obok jeden z uczestników w stroju świętego Mikołaja, w tle grupa uczestników marszu
Powrót na górę strony