AKTUALNOŚCI

Współpraca sądeckiej Policji z Zespołem Szkół w Marcinkowicach

Data publikacji 16.08.2022

12 sierpnia br., podpisano kolejne porozumienie o współpracy między sądecką jednostką Policji a Zespołem Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, w którym młodzież zdobywa wiedzę w klasie o profilu bezpieczeństwo publiczne.

Porozumienie zostało podpisane 12 sierpnia br. w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Swój podpis na dokumencie złożyli insp. dr Krzysztof Dymura – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu oraz mgr Iwona Sikorska – Dyrektor  Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach.

Jest to już kolejne porozumienie zawarte pomiędzy sądecką Policją a szkołą w Marcinkowicach. Pierwsze porozumienie o współpracy zostało podpisane w 2014 roku. 

Na podstawie zawartego porozumienia, szkoła oraz komenda zobowiązały się do współpracy na rzecz edukacji i bezpieczeństwa publicznego, oraz krzewienia postaw patriotycznych i działalności profilaktycznej młodzieży szkolnej.

  • Strony porozumienia Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu oraz Naczelnik Wydziału Prewencji, Dyrektor oraz nauczyciel  Zespołu szkół w Marcinkowicach
Powrót na górę strony