AKTUALNOŚCI

Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas Biegu Mikołajów

Data publikacji 06.12.2021

Wczoraj na drogach miasta i gminy Piwniczna-Zdrój po raz siódmy zorganizowano charytatywny Bieg Mikołajów. W czasie tego wydarzenia sądeccy policjanci zabezpieczali trasę biegu, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny.

5 grudnia w Piwnicznej-Zdroju Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” zorganizowało VII Bieg Mikołajów, w ramach którego odbył się bieg na dystansie 12 km, a także 6-kilometrowy marsz nordic walking. Jak co roku, impreza cieszyła się zainteresowaniem zarówno wśród biegaczy z Sądecczyzny, jak i turystów, a zgromadzone środki finansowe zostaną przeznaczone na dalszy etap budowy ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Kosarzyskach.

Bieg Mikołajów odbywał się przy ograniczonym ruchu na drogach miasta i gminy Piwniczna-Zdrój. Przez kilka godzin sądeccy policjanci, głównie z drogówki oraz piwniczańskiego komisariatu, zabezpieczali trasę biegu, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny. Podczas wydarzenia nie odnotowano naruszeń przepisów prawa ani żadnych zdarzeń z udziałem uczestników imprezy.

  • policjant wstrzymuje ruch samochodowy, by umożliwić bieg zawodnikom
  • uczestnicy marszu nordic walking w pobliżu oznakowanego radiowozu
  • policyjny radiowóz, w tle start i meta wyścigu
Powrót na górę strony