AKTUALNOŚCI

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze

Data publikacji 17.08.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla, do którego doszło wczoraj w miejscowości Tropie. W wyniku zderzenia pojazdów 22-letni motocyklista zmarł w szpitalu. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

Wczoraj, tj. 16 sierpnia br. ok. godziny 19:20 w miejscowości Tropie doszło zderzenia dwóch pojazdów - samochodu osobowego marki Kia oraz motocykla marki Suzuki. W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem 22-letni mieszkaniec Sądecczyzny z obrażeniami ciała został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Krakowie. Niestety nie udało się uratować jego życia. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu.

Na miejscu pracowali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej Policji oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Powrót na górę strony