AKTUALNOŚCI

Na wieczną służbę odszedł nasz Kolega, aspirant sztabowy Marek Kokot

Data publikacji 10.05.2021

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w nocy z 9 na 10 maja 2021 roku zmarł nasz Kolega i Przyjaciel – aspirant sztabowy Marek Kokot, funkcjonariusz Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. Miał 45 lat. W imieniu kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz wszystkich policjantów i pracowników, Rodzinie śp. Marka i Jego Przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Asp. sztab. Marek Kokot w szeregi Policji wstąpił blisko 25 lat temu. Był detektywem Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. Dał się poznać jako rzetelny policjant, dobry i uczynny kolega, pogodny człowiek.

Miał 45 lat. Pozostawił żonę i osierocił trzy córki.

Na śmierć bliskiej osoby nigdy nie można się przygotować, tym bardziej jeśli przychodzi nagle… Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, łącząc się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną Zmarłego, składają najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Cześć Jego pamięci!


W piątek 14 maja br. o godzinie 12:00 (o godz. 11:30 nabożeństwo różańcowe) w Kościele Parafialnym pw. Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej zostanie odprawiona msza święta pogrzebowa, po której nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny urny z prochami Zmarłego.

śp. asp. sztab. Marek Kokot

śp. asp. sztab. Marek Kokot podczas pracy przy biurku

 

Powrót na górę strony