opublikowany

Pierwszy dzień policyjnego zabezpieczenia na Wielkiej Krokowi

Wczorajsze kwalifikacje do niedzielnego konkursu na Wielkiej Krokwi przebiegły bardzo spokojnie. Nie odnotowaliśmy żadnego poważnego zdarzenia. Kwalifikacje na skoczni w Zakopanem obejrzało około 9 tysięcy osób. Natomiast miniona noc to 29 policyjnych intewencji. Liczne burdy i awantury oraz interwencje w pensjonatach.
 
Przypominamy o czasowej blokadzie na "zakopiance". Zalecamy alternatywne drogi dojazdu. Utrudnienia mają planowo potrwać do 11.00
Polski

Bocheńscy policjanci otrzymali nową "broń" do walki z kierowcami pod wpływem narkotyków

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odbyło się przekazanie nowego sprzętu pomiarowego w postaci przenośnego analizatora DRAGER DRUG TEST 5000. Zakup dwóch urządzeń wartych blisko 30 tysięcy złotych w całości sfinansował Urząd Miasta w Bochni.

W przekazaniu nowego sprzętu uczestniczyli: burmistrz Bochni Stefan Kolawiński, oraz Komendant Powiatowy Policji w Bochni insp. Jerzy Polczyk.

Polski

Bezpieczne Ferie 2020

Policja prowadzi działania „Bezpieczne ferie”, w ramach których dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować zagrożenia w ruchu drogowym związane z zimowym wypoczynkiem dzieci i młodzieży. Najbliższy weekend będzie szczególny, bowiem do Zakopanego przyjadą turyści, aby kibicować zawodnikom uczestniczącym w rozgrywających się na Wielkiej Krokwi zawodach Pucharu Świata w Skokach Narciarskich.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - opublikowany