opublikowany

Nowy Sącz. Pościg grupy SPEED oraz przestępstwo i liczne wykroczenia motocyklisty

Nie zważając na duży ruch pieszych i samochodów w godzinach szczytu, 39-letni motocyklista zdecydował się na szaleńczą ucieczkę przed policjantami sądeckiej grupy SPEED. Jego decyzja okazała się jednak fatalna w skutkach, ponieważ teraz mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za 20 popełnionych wykroczeń i przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej.

Polski

Policjanci z powiatu krakowskiego przejęli znaczną ilość narkotyków o czarnorynkowej wartości przeszło 13 tysięcy złotych

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zatrzymali 38-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków, które mężczyzna najprawdopodobniej miał zamiar wprowadzić do obrotu. Policjanci zabezpieczyli łącznie 526 sztuk tabletek psychoaktywnych MDMA oraz pewne ilości marihuany, o czarnorynkowej wartości przeszło 13 tysięcy złotych. Przestępstwa tego podejrzany dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Polski

SUCHA BESKIDZKA. PIJANI RODZICE OPIEKOWALI SIĘ KILKUMIESIĘCZNYM DZIECKIEM.

Ojciec miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a matka prawie 2 promile. W takim stanie znajdowali się rodzice niespełna 3-miesięcznej dziewczynki. Policjanci zatrzymali pijaną parę. Dziewczynka została przewieziona do Szpitala Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, a jej rodziców osadzono w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Polski

Promowanie bezpieczeństwa na festynie w Krzeszowicach i na drogach powiatu krakowskiego

Bezpieczeństwo dzieci to priorytet. Policjanci z powiatu krakowskiego na każdym kroku przypominają najmłodszym o podstawowych zasadach bezpiecznego zachowania, nie tylko poprzez odwiedzanie ich w szkołach, ale także podczas innych spotkań, czy imprez. Tym razem mundurowe z Wydziału Prewencji propagowały bezpieczeństwo na festynie w Krzeszowicach. Policjanci z ruchu drogowego z kolei przypominali kierowcom o tym, jak ważne jest odpowiedzialne zachowanie na drodze.

Polski

Znaleziono klucz do samochodu – do odebrania w KPP w Gorlicach

W dniu 17 września 2020 roku do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach zgłosił się mężczyzna, który przekazał policjantom klucz do samochodu Jeep znaleziony przez niego dzień wcześniej na ul. Węgierskiej w Gorlicach.

Osoba, która utraciła wskazany wyżej przedmiot może odebrać go w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, przy ul. 11. Listopada 56. Sprawą zajmuje się dzielnicowy asp. Marcin Górka, tel. (47) 83-44-377 lub  608-541-529.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - opublikowany