opublikowany

Usuwali zabezpieczenia ze sklepowej odzieży, którą chcieli ukraść. Zostali przyłapani na gorącym uczynku

Krakowscy policjanci zatrzymali sprawców umyślnego zniszczenia artykułów odzieżowych na kwotę około 1300 złotych, w sklepie jednego z centrów handlowych. Młodzi ludzie przyznali się, że odrywali zabezpieczenia, żeby ukraść towar.

Polish

Nowy Sącz. Pościg grupy SPEED oraz przestępstwo i liczne wykroczenia motocyklisty

Nie zważając na duży ruch pieszych i samochodów w godzinach szczytu, 39-letni motocyklista zdecydował się na szaleńczą ucieczkę przed policjantami sądeckiej grupy SPEED. Jego decyzja okazała się jednak fatalna w skutkach, ponieważ teraz mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za 20 popełnionych wykroczeń i przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej.

Polish

Policjanci z powiatu krakowskiego przejęli znaczną ilość narkotyków o czarnorynkowej wartości przeszło 13 tysięcy złotych

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zatrzymali 38-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków, które mężczyzna najprawdopodobniej miał zamiar wprowadzić do obrotu. Policjanci zabezpieczyli łącznie 526 sztuk tabletek psychoaktywnych MDMA oraz pewne ilości marihuany, o czarnorynkowej wartości przeszło 13 tysięcy złotych. Przestępstwa tego podejrzany dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Polish

SUCHA BESKIDZKA. PIJANI RODZICE OPIEKOWALI SIĘ KILKUMIESIĘCZNYM DZIECKIEM.

Ojciec miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a matka prawie 2 promile. W takim stanie znajdowali się rodzice niespełna 3-miesięcznej dziewczynki. Policjanci zatrzymali pijaną parę. Dziewczynka została przewieziona do Szpitala Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, a jej rodziców osadzono w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Polish

Promowanie bezpieczeństwa na festynie w Krzeszowicach i na drogach powiatu krakowskiego

Bezpieczeństwo dzieci to priorytet. Policjanci z powiatu krakowskiego na każdym kroku przypominają najmłodszym o podstawowych zasadach bezpiecznego zachowania, nie tylko poprzez odwiedzanie ich w szkołach, ale także podczas innych spotkań, czy imprez. Tym razem mundurowe z Wydziału Prewencji propagowały bezpieczeństwo na festynie w Krzeszowicach. Policjanci z ruchu drogowego z kolei przypominali kierowcom o tym, jak ważne jest odpowiedzialne zachowanie na drodze.

Polish

Pages

Subscribe to RSS - opublikowany