oświęcimski

st. asp. Mariusz Orlik

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest przeciwdziałanie demoralizacji nieletnich, eliminowanie przypadków spożywania alkoholu oraz  zakłócania ładu i porządku w rejonie ulicy  Jazowej w Przeciszowie oraz  w rejonie mostu na Bachorzu.

Polski

asp. Łukasz Łysoń

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest kontrola rejonu przystanków autobusowych w Bulowicach na ul. Krakowskiej w rejonie sklepu „Leviatan”,  w celu eliminowania przypadków zakłócania ładu i porządku, zaśmiecania przez osoby spożywające alkohol oraz przeciwdziałanie przypadkom niszczenia mienia.

Polski

mł. asp. Sławomir Charnas

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest  kontrola  bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ulicy Andrychowskiej w Piotrowicach,  gdzie kierowcy oraz motocykliści znacznie przekraczają dozwoloną  prędkość co stanowi poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Polski

mł. asp. Dariusz Surma

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest kontrola rejonu chodnika pomiędzy ul. Oświęcimską a ul. Prusa, w celu eliminowania przypadków licznych wykroczeń, popełnianych przez osoby spożywające alkohol lub będące pod wpływem alkoholu.

Polski

asp. Dariusz Kubica

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest kontrola rejonu placu przy os. Królickiego w Kętach w rejonie bloków 3 i 8, w celu eliminowania przypadków zakłócania ładu i porządku przez osoby spożywające alkohol oraz przeciwdziałanie przypadkom niszczenia mienia.

Polski

asp. sztab. Rafał Łysoń

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest kontrola rejonu Orlika i terenu przyległego do Powiatowego Urzędu Pracy przy ulicy Żwirki i Wigury  w Kętach w celu eliminowania przypadków zakłócania ładu i porządku przez osoby spożywające alkohol oraz przeciwdziałanie przypadkom niszczenia mienia.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - oświęcimski