Skończyłeś szkołę średnią, studia? Szukasz pracy? Zostań policjantem

Skończyłeś szkołę średnią, studia? Szukasz pracy? Zostań policjantem

Małopolska Policja szuka młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami.

To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym, dbać o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej i jesteś zdyscyplinowany.

Służba w Policji daje szansę na rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń, służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.

Więcej szczególowych informacji na temat doboru tutaj: http://malopolska.policja.gov.pl/pl/praca-w-policji lub pod numerem telefonu    12 61 54 068, jak również można je uzyskać osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 - w Wydziale Doboru i Szkolenia.

Videoblog jak zostać policjantem:  https://www.youtube.com/watch?v=yxld0Uqi_Kc&t=19s

Źródło: KWP Kraków