Ogólnopolski Turniej BRD i Motoryzacyjny – zgłoszenia i terminy powiatowych eliminacji

Ogólnopolski Turniej BRD i Motoryzacyjny – zgłoszenia i terminy powiatowych eliminacji

24 i 25 kwietnia br. w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbędą się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Zachęcamy do udziału.

24 kwietnia 2018 roku (wtorek) – powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.

25 kwietnia 2017 roku (środa) – powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 19 kwietnia 2018 roku. Zgłoszenia należy kierować na fax 18 442 42 63 lub e-mail: sekretariat.wrd@nowy-sacz.policja.gov.pl

Turnieje  zostaną  przeprowadzone w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego przy ulicy Rejtana 18 w Nowym Sączu. Rejestracja drużyn w dniu turnieju od godz. 8.30. do 9.00.

Informacje na temat zgłoszeń udzielane są w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu, pod numerem telefonu: 18 442 42 45.

Regulaminy turniejów oraz wzory zgłoszeń dostępne są na stronie:

https://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje