Warsztaty florystyczne z okazji Dnia Kobiet dla policjantek i pracownic sądeckiej jednostki

Warsztaty florystyczne z okazji Dnia Kobiet dla policjantek i pracownic sądeckiej jednostki

Przed uroczystością związaną z obchodami Dnia Kobiet w sądeckiej Policji, przedstawiciele Wojewódzkiego i Terenowego Zarządu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji zorganizowali dla policjantek i pracownic jednostki warsztaty florystyczne, które sprawiły Paniom wiele radości.

Zajęcia były doskonałą okazją, by nauczyć się podstawowych technik tworzenia różnorodnych kompozycji z kwiatów, doboru roślin i kolorów oraz dodatków decydujących o końcowym efekcie florystycznej dekoracji. Uczestniczki warsztatów zdobyły również umiejętności dekorowania stołu i pomieszczeń, co zapewne przyda im się także w życiu codziennym.

W taki sposób panie mogły odkryć nową pasję lub doskonalić już istniejącą, jak również pobudzić kreatywność, rozwijać talent, wyczucie formy i własny styl. Znaczenie miała również radość płynąca z pracy z roślinami, po której uczestniczki warsztatów z nową wiedzą i energią wróciły do swoich codziennych obowiązków.

O fantastyczną atmosferę podczas zajęć zadbali prowadzący: pani Zofia Siudak oraz pan Wiesław Rajca z Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego NSZZ Pracowników Policji. Szczególne podziękowania uczestniczek warsztatów płyną także do pani Emilii Sekuły z sądeckiej jednostki, która była główną inicjatorką tego spotkania oraz zadbała o słodki poczęstunek.

Po zakończeniu warsztatów panie udały się na spotkanie związane z obchodami Dnia Kobiet, które zorganizowało kierownictwo sądeckiej jednostki.