Komendant pogratulował jednemu z najlepszych „wodniaków” w Polsce

Komendant pogratulował jednemu z najlepszych „wodniaków” w Polsce

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a dzisiaj w jednostce sądeckiej Policji gratulowano jednemu z najlepszych „wodniaków” w Polce, a dokładnie – starszemu sierżantowi Andrzejowi Górowskiemu z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policjant sądeckiej Policji wspólnie z funkcjonariuszem z Gorlic zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej w finale Ogólnopolskich Zawodów Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym. Zawody odbyły się już po raz piąty, a uczestniczyło w nich 17 załóg reprezentujących 16 komend wojewódzkich oraz Komendę Stołeczną Policji.

Wręczając gratulacje i nagrodę Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu – mł. insp. Jarosław Tokarczyk, zwrócił się do st. sierż. Andrzeja Górowskiego tymi słowami - Zaimponował Pan funkcjonariuszom sądeckiej jednostki nie tylko tym sportowym osiągnięciem, ale również konsekwencją w dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu, wytrwałością, wolą walki, sportowym zapałem i pasją. Jestem przekonany, że to cenne doświadczenie, stanowi dla Pana, jak i całej sądeckiej jednostki zaszczyt i powód do dumy, motywując do podejmowania kolejnych przedsięwzięć.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Foto: KMP Nowy Sącz i Policja Warmińsko-Mazurska