Relacja z obchodów kobiecego święta

Relacja z obchodów kobiecego święta

8 marca mł. insp. Jarosław Tokarczyk wraz ze swoim Zastępcą - mł. insp. Jerzym Polczykiem oraz kadrą kierowniczą zaprosił wszystkie Panie pracujące w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Każda z pań otrzymała kwiat tulipanu oraz słodki upominek.

W sądeckiej komendzie pracuje łącznie 161 pań - funkcjonariuszek Policji i pracownic służby cywilnej. Z uwagi na pełnione obowiązki służbowe nie wszystkie z nich mogły wziąć udział w spotkaniu, a poniższe życzenia w imieniu kierownictwa przekazali im bezpośredni przełożeni.

Szanowne Panie, Policjantki i Pracownice sądeckiej Policji,

8 marca to dzień, w którym kobiety przyjmują życzenia i prezenty od mężczyzn. Dlatego z okazji Waszego święta, w imieniu własnym oraz swojego Zastępcy i Kadry Kierowniczej, pragnę przekazać Wam bukiet najserdeczniejszych życzeń –  zdrowia, które jest potrzebne, szczęścia, bo bez niego trudniej się żyje, ale również spełnienia marzeń i  planów oraz wszelkiej pomyślności w sprawach osobistych i zawodowych.

Wasze święto, drogie Panie, to również doskonała okazja by podziękować Wam za to, że jesteście. Dziękujemy za codzienną służbę i pracę, za Wasze zaangażowanie, sumienność i profesjonalizm oraz za to, że mimo trudów i wyrzeczeń potraficie tak wspaniale godzić obowiązki zawodowe z rodzinnymi.

Dziękujemy Wam za Waszą mądrość oraz energię w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw zawodowych. Życzymy szczęścia, wsparcia bliskich Wam osób, sympatii przyjaciół oraz uznania ze strony współpracowników i przełożonych.        

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu

                               mł. insp. mgr Jarosław Tokarczyk