Kolejny awans sądeckiego policjanta

Kolejny awans sądeckiego policjanta

Asp. szt. Stanisław Krupa – specjalista w Referacie ds. Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych Wydziału Prewencji sądeckiej komendy, z dniem 1 marca objął funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej. Komendanci oraz kadra kierownicza podziękowali mu za lata owocnej współpracy, pogratulowali nominacji oraz złożyli życzenia dalszej pomyślności.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu – mł. insp. Jarosław Tokarczyk w obecności swojego Zastępcy – mł. insp. Jerzego Polczyka oraz Naczelnika Wydziału Prewencji - kom. Waldemara Górowskiego, podziękował awansującemu policjantowi za 24-letnią, wzorową służbę w sądeckiej Policji oraz znaczący wkład w sukcesy jednostki. Wręczając asp. szt. Stanisławowi Krupie pamiątkowy grawerton, życzył policjantowi kolejnych sukcesów, dalszej pomyślności i zawodowej samorealizacji.

Awansujący funkcjonariusz dziękował kierownictwu i kadrze kierowniczej za ciepłe słowa oraz dotychczasową współpracę. Zapewnił, że chociaż zmienia miejsce swojej służby, nadal będzie utrzymywał stały kontakt z policjantami z sądeckiej jednostki, z którymi przez wiele lat wspólnej służby i doświadczeń zawodowych zdążył się zaprzyjaźnić.

Asp. szt. Stanisław Krupa w sądeckiej Policji służył przez 24 lata, ostatnio na stanowisku specjalisty w Referacie ds. Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych Wydziału Prewencji.