Aktualności

 • SIERŻ. SZT. EWELINA ŁAGOSZ – WŚRÓD NAJLEPSZYCH DZIELNICOWYCH W MAŁOPOLSCE
  2014-09-17
  Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej - sierż. szt. Ewelina Łagosz, zajęła trzecie miejsce w eliminacjach drugiego stopnia do finału siódmych Ogólnopolskich Zawodów Policjantów dzielnicowych: „Dzielnicowy Roku”. Tym samym tarfiła do grona najlepszych dzielnicowych w Małopolsce....
  więcej
 • WŁAMYWAŁ SIĘ I KRADŁ KILKADZIESIĄT RAZY. UKRÓCILI TO POLICJANCI Z MUSZYNY
  2014-09-17
  Ukradł broń myśliwską, jednak w toku pracy operacyjnej muszyńscy i sądeccy policjanci ustalili, że mężczyzna dopuścił się jeszcze trzydziestu siedmiu innych przestępstw.
  Zgłoszenie dotyczące kradzieży broni trafiło do policjantów 25 sierpnia. Z uzyskanej informacji wynikało, że w tym dniu w jednej...
  więcej
 • PODSUMOWANIE OSTATNIEGO TYGODNIA DZIAŁAŃ POLICJI W ŁĄCKU
  2014-09-15
  Małopolski Komendant Wojewódzki Policji – nadinsp. Mariusz Dąbek, zdecydował o włączeniu krakowskich policjantów w działania władz samorządowych, podejmowane na rzecz zażegnania konfliktu społecznego w Maszkowicach.
  Zgodnie z tą decyzją od poniedziałku, 9 września br., całodobowo funkcjonuje...
  więcej
 • 1008 KILOMETRÓW W 36 GODZIN - NA ROWERZE PO ZWYCIĘSTWO W BARWACH POLICJI
  2014-09-12
  1008 kilometrów pokonanych w 36 godzin i 28 minut. To najlepszy wynik wśród zawodników kategorii Open tegorocznego Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk-Bieszczady Tour. Gdy zwycięzca z numerem startowym 366 przekraczał linię mety w Ustrzykach Górnych część zawodników mijała dopiero Warszawę. Ten wynik...
  więcej
 • ZŁODZIEJ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW ZE STAREGO SĄCZA
  2014-09-12
  Początkiem sierpnia dwoje mieszkańców gminy Łącko zawiadomiło policjantów o dwóch kradzieżach. Dzięki pracy operacyjnej policjantów z Komisariatu Policji w Starym Sączu, złodziej został zatrzymany i usłyszał zarzuty.
  11 sierpnia nieznany sprawca wszedł przez otwarte okno do jednego z domów w...
  więcej
 • PRZEDSTAWICIELE LOKALNYCH WŁADZ PODZIĘKOWAŁY GRYBOWSKIM POLICJANTOM
  2014-09-11
  Burmistrz Miasta Grybów Piotr Piechnik oraz Wójt Gminy Grybów Piotr Krok i Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron, spotkali się wczoraj z I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu – mł. insp. Rafałem Leśniakiem oraz kierownictwem i policjantami z tamtejszej jednostki. W trakcie spotkania,...
  więcej
 • SPRAWCY POBICIA W RĘKACH POLICJI
  2014-09-10
  Dwóm sądeczanom nie spodobał się napis na bluzie młodego mężczyzny. To miał być powód jego pobicia. Pierwszy ze sprawców trafił w ręce sądeckich policjantów już w kilka minut po popełnieniu przestępstwa. Kolejny, dzień później. Teraz odpowiedzą za swoje czyny.
  6 września po godzinie 18.00 sądeccy...
  więcej
 • POSZUKIWANY PRZEZ 20 LAT ZOSTAŁ ZATRZYMANY
  2014-09-09
  Dzięki współpracy sądeckiej i niemieckiej Policji, przestępca poszukiwany od dwudziestu lat dwoma listami gończymi, został zatrzymany. Teraz odpowie za swoją kryminalną przeszłość.
  56-letni mieszkaniec Nowego Sącza ukrywał się przed organami ścigania od roku 1994. Powodem były liczne oszustwa, m....
  więcej
 • POLICYJNE ZABEZPIECZENIE FORUM I FESTIWALU BIEGÓW
  2014-09-08
  Sądeccy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy z Krakowa, Tarnowa, Gorlic i Limanowej, jak i sądecką straż graniczną, dbali o ład i porządek publiczny oraz czuwali nad bezpieczeństwem uczestników XXIV Forum Ekonomicznego, jak i Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.
  Forum Ekonomiczne od lat...
  więcej

Komunikaty

Z życia garnizonu