Aktualności

 • RODZINA I POLICJA PROSZĄ O POMOC W USTALENIU POBYTU ZAGINIONEGO
  2014-07-31
  Komisariat Policji w Starym Sączu prowadzi  poszukiwania zaginionego 54-letniego MIROSŁAWA REGULSKIEGO.
  Wymieniony wyszedł z domu w Gołkowicach Dolnych 30 lipca br. pomiędzy godz. 06:20 a godz. 18:30  i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
  W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w...
  więcej
 • KRADŁ W NOWYM SĄCZU, DLATEGO NIE SPODZIEWAŁ SIĘ ZATRZYMANIA W KRAKOWIE
  2014-07-31
  22-letni mieszkaniec Łącka był poszukiwany przez sądeckich policjantów w sprawie kradzieży, których dopuścił się na terenie Nowego Sącza. Funkcjonariusze ustalili, że przebywa na terenie Krakowa i tam też, przy współpracy z krakowskimi policjantami został zatrzymany 28 lipca.
  Zebrany przez...
  więcej
 • POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ LICZNYCH KRADZIEŻY I WŁAMAŃ
  2014-07-30
  W ręce policjantów 30-latek wpadł już kilka minut po włamaniu przy ulicy Królowej Jadwigi w Nowym Sączu. Jednak jak się okazało, na swoim koncie miał jeszcze 15 podobnych czynów. Dzięki pracy operacyjnej policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej komendy, 29 lipca...
  więcej
 • BURMISTRZ PODZIĘKOWAŁ KRYNICKIM POLICJANTOM
  2014-07-30
  Burmistrz Krynicy-Zdroju Dariusz Reśko 29 lipca spotkał się z policjantami i pracownikami cywilnymi Komisariatu Policji w Krynicy Zdroju, składając im gratulacje, podziękowania oraz przekazując drobne upominki z okazji niedawno obchodzonego Święta Policji.
  Podczas uroczystości podziękował...
  więcej
 • RELACJA Z OBCHODÓW ŚWIĘTA SĄDECKICH POLICJANTÓW
  2014-07-23
  22 lipca sądeccy policjanci podczas uroczystej ceremonii uczcili dziewięćdziesiątą piątą rocznicę powstania polskiej Policji oraz piętnaście lat istnienia Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
  We wczorajszym święcie uczestniczyło wielu znakomitych gości, m. in.: mł. insp. Paweł Dzierżak -...
  więcej
 • KOLEJNY WŁAMYWACZ-RECYDYWISTA W RĘKACH SĄDECKIEJ POLICJI
  2014-07-21
  Dzięki zaangażowaniu i licznym działaniom podjętym przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu 25-letni włamywacz został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jak się okazało mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.
  W czwartek tj. 17 lipca sądeccy policjanci na...
  więcej
 • FAŁSZYWY ALARM BOMBOWY W MUSZYNIE
  2014-07-21
  W czwartek, 17 lipca około godziny 21:45 dyżurny Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju otrzymał anonimowe zgłoszenie, że w supermarkecie na ulicy Piłsudskiego w Muszynie jest podłożona bomba. W związku z tym policjanci niezwłocznie zostali skierowani we wskazane miejsce.
  Oprócz policjantów z Muszyny...
  więcej
 • MUNDUROWY TOUR DE POLOGNE Z DARIUSZEM BULANDĄ. TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO STARTU
  2014-07-17
  Wielkimi krokami zbliża się Tour de Pologne. W ramach imprez towarzyszących naszemu narodowemu wyścigowi kolarskiemu odbędzie się także kolejna edycja Tour de Pologne Amatorów. Po raz pierwszy wystartuje w nim pięcioosobowa drużyna małopolskiej Policji. Treningi już trwają.
  Dariusz Bulanda, Łukasz...
  więcej
 • WYSZLI Z ARESZTU BY PONOWNIE DO NIEGO WRÓCIĆ
  2014-07-17
  W niedzielną noc dwóch mężczyzn zaczepiło kilku młodych ludzi, którzy rozmawiali przed jednym ze sklepów na sądeckim rynku. Następnie pobili jednego z nich, a później wyciągnęli nóż i zagrozili, że zrobią im krzywdę. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyźni zostali zatrzymani, a najbliższe...
  więcej

Komunikaty

Z życia garnizonu