Uroczyste pożegnanie podinsp. Grzegorza Wyskla z sądecką jednostką

Uroczyste pożegnanie podinsp. Grzegorza Wyskla z sądecką jednostką

12 czerwca sądeccy policjanci uroczyście pożegnali podinspektora Grzegorza Wyskla, który przez ostatnie lata był Naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej komendy, a z dniem 11 czerwca został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu – mł. insp. Jarosław Tokarczyk w obecności swoich Zastępców – mł. insp. Jerzego Polczyka i nadkom. Tomasza Florka oraz przedstawicieli kardy kierowniczej, podziękował dotychczasowemu naczelnikowi za obszerną wiedzę, którą dzielił się z innymi funkcjonariuszami oraz codzienny trud i zaangażowanie w realizację zadań w okresie blisko 28-letniej służby w sądeckiej Policji. Wręczając naczelnikowi Wyskielowi pamiątkowy grawerton i szablę, podkreślał jego dyspozycyjność oraz konsekwencję i wytrwałość w osiąganiu najwyższych celów, a także znaczący wkład w sukcesy jednostki.

Także naczelnik Wyskiel dziękował kierownictwu i kadrze kierowniczej za ciepłe słowa oraz dotychczasową współpracę i wsparcie, podkreślając, że funkcjonariusze stali się dla niego drugą rodziną, a jednostka drugim domem.

Po zakończeniu uroczystości wszyscy obecni na sali nagrodzili naczelnika gromkimi brawami i osobiście gratulowali awansu, życząc jednocześnie realizacji zawodowych i osobistych planów oraz wszelkiej pomyślności w brzeskiej jednostce.